> Galeria

GR VI Jeżyki

Rzecz się stała niesłychana z Naszego wulkanu wypłynęła lawa!

Poznawać i doświadczać – to coś co bardzo lubimy, a najlepiej, gdy się przy tym świetnie bawimy.

Śladami montessoriańskich opowieści. Historia pt. „ Miasto kolorów”.

Dzieci z grupy Jeżyków brały aktywny udział w opowieści o mieście kolorów.  W piękny sposób, poprzez materiał rozwojowy pokazały, że pomimo iż każdy jest wyjątkowy i indywidualny bardzo wiele ich łączy.

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja.

Dzieci z grupy Jeżyków dekorowały salę oraz ubierały choinkę. Przygotowywały się na przyjście Mikołaja.

Zabawy na śniegu.

Za oknem pojawił się pierwszy śnieg. Biały puszek pozwolił nam dzisiaj na zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci bawiły się, rzucały śnieżkami i zjeżdżały na jabłuszkach, a uśmiech nie schodził im z twarzy.

„Warsztaty Piernikowe” w Raczkach.

Dzieci z grupy Jeżyków wybrały się na wycieczkę do Raczek, gdzie dekorowały pierniki oraz tworzyły wspólny łańcuch na choinkę. Była też przerwa na małe przekąski.

W świecie zegarów – warsztaty czytelnicze.

Dzieci z grupy jeżyków wybrały się na zajęcia czytelnicze do Biblioteki Publicznej. Podczas wizyty wysłuchały bajki pt. „Jeszcze Pięć Minut” oraz oglądały obrazki przedstawiające różne rodzaje zegarów. Spotkanie odbyło się w miłej i pełnej uśmiechów atmosferze.

Wycieczka do „Zielonej Przystani nad Płonią”

Dzieci z grupy Jeżyków wybrały się na wycieczkę do Zielonej Przystani. W cudownych nastrojach korzystały z tamtejszych atrakcji. W słonecznym dniu zabawom nie było końca.

Wycieczka do Stajni Zacisze w Gardnie.

Dzieci z grupy Jeżyków odwiedziły dzisiaj stajnię w Gardnie. Karmiły kozy i prowadzały po wybiegu alpaki. Chętnie jeździły na kucykach oraz biesiadowały przy wspólnym stole.

Wycieczka do Szczecina. Zwiedzamy Muzeum Techniki i Komunikacji, oraz uczestniczymy w warsztatach „U Piekarzy”.

Dzieci z grupy Jeżyków zwiedzały muzeum, gdzie mogły zobaczyć zabytkowe pojazdy. Brały również udział w warsztatach, gdzie samodzielnie mogły przygotować drożdżówki.

Wiosenne przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Dzieci z grupy Jeżyków sieją rzeżuchę i owies.

Wiemy, co jest duże a co małe

Dzieci z grupy Jeżyków porównują wielkości –  segregują przedmioty na duże i małe.

Wspólne zabawy na polance przedszkolnej.

Dzieci z grupy Jeżyków aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Korzystają ze sprzętu znajdującego się w ogrodzie.

Biesiada u Jeżyków

Dzieci z grupy Jeżyków zaprosiły swoich dziadków na wspólne biesiadowanie. Przygotowane wierszyki, piosenki i tańce bardzo spodobały się zaproszonym gościom, którzy chętnie wzięli udział we wspólnej zabawie.

Z wizytą na Komisariacie Policji

Zimowe bałwanki