Wystawa pt. „PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ ŻYWIOŁY”.

 

Wystawa pt. „Przedszkolaki poznają żywioły” przygotowana przez dzieci i nauczycieli z naszego przedszkola oficjalnie otwarta. Uroczystego otwarcia wspólnie z dziećmi dokonał Pan Burmistrz Mieczysław Sawaryn.

Na naszej wystawie prezentujemy prace dzieci, które powstały w trakcie realizacji projektu o żywiołach i pomoce montessoriańskie, które wykorzystujemy by przybliżyć przedszkolakom otaczający świat. Celem wystawy jest połączenie zabawy z nauką. Mamy nadzieję, że dzięki temu, że na wystawie wiele pomocy można dotknąć, doświadczyć, zobaczyć, to i młodsi i starsi dobrze będą się bawili.

Przedszkolaki odwiedziły dziś również Gryfińskie Przedszkola oraz Bibliotekę Publiczną, aby osobiście zaprosić na naszą wystawę. 

Serdecznie zapraszamy na Gryfińskie Nabrzeże do Centrum Informacji Turystycznej od 7 do 25 kwietnia.